Sara i Szymon

Bardzo dziękujemy zespołowi BigBeat za oprawę muzyczną naszego wesela. Muzyka byla cudowna, wszyscy goście zadowoleni i czekają na powtórke ale tylko z Wami?. To był dla nas najlepszy wybór. Pozdrawiamy gorąco 

piątek, 19, sierpień 2016 07:44
grzegorz

Sylwia i Grzegorz

Całemu zespołowi dziękujemy za świetną zabawę, a wszystkim innym, którzy poszukują dobrego zespołu na wesela lub inne imprezy gorąco polecamy BIG BEAT!!!! Pozdrawiamy i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

wtorek, 13, październik 2015 20:40
Ania i Kacper

Z całego serca DZIĘKUJEMY za oprawę muzyczną naszego wesela. Goście byli zadowoleni co było widać na twarzach weselników oraz na parkiecie podczas fantastycznej i wesołej zabawy. Dużo ciekawych atrakcji, śmieszne zabawy no i biesiadowanie ze śpiewami – świetna sprawa! Dzięki Wam nasze wesele było takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Polecamy zespół wszystkim, którzy lubią bawić się przy dobrej muzyce (przy tak bogatym repertuarze, każdy znajdzie coś dla siebie).

Serdecznie dziękujemy! I gorąco polecamy zespół BIG BEAT! 

Ania i Kacper

poniedziałek, 05, październik 2015 19:57
Anna i Krzysztof

Pragniemy przesłać gorące podziękowania zespołowi muzycznemu BIG BEAT za jego uczestnictwo na naszym weselu w dniu 1.08.2015 r.

Dzięki Państwa muzyce, trafnemu doborowi repertuaru, błyskotliwemu prowadzeniu zabawy, wysokiej kulturze wszystkich członków zespołu, a także cennym podpowiedziom dotyczącym organizacji imprezy, nasza zabawa weselna była piękna, huczna i na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

To był dla nas jeden z najważniejszych oraz najpiękniejszych dni w życiu – również dzięki Państwa zespołowi.

Z pełnym przekonaniem przesyłamy pozytywne referencje dotyczące usług zespołu BIG BEAT i obiecujemy, że będziemy Państwa zespół polecać naszym znajomym, którzy będą poszukiwali bardzo dobrego zespołu muzycznego do obsługi wesela.

Serdecznie pozdrawiamy ;-)

wtorek, 04, sierpień 2015 15:11
Dawid i Kasia

Dziekujemy za swietna impreze. Zabawa przednia. Impreza z jajem, humorem i przede wszystkim swietna muzyka i rewelacyjnymi wokalistami. Pozdrawiamy i polecamy.

Dawid i Kasia

 

wtorek, 21, lipiec 2015 15:31